Piazza Del Popolo Boutique Home

  • 80 μ²
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 1 μπάνιο
  • 4 επισκέπτες
  • 2 κρεβάτια

Το διαμέρισμα Piazza Del Popolo Boutique Home Ρώμη με 1 υπνοδωμάτιο απέχει μόλις 9 λεπτά με τα πόδια από την Πιάτσα ντελ Πόπολο και μπορεί να φιλοξενήσει έως 4 άτομα. Το Πάνθεον απέχει σχεδόν 1 χλμ. απόσταση από το διαμέρισμα 80 τ.μ., και η Πιάτσα ντι Σπάνια βρίσκεται σε απόσταση 1,1 χλμ.

Αυτό το διαμέρισμα έχει θέα στην πόλη και διαθέτει χώρο καθιστικού και σαλόνι με ρυθμιζόμενο κλιματισμό Στο διαμέρισμα Piazza Del Popolo Boutique Home παρέχεται πρόσβαση σε ξεχωριστή τουαλέτα και ντους για την άνεσή σας. Επιπλέον, θα βρείτε στεγνωτήρα μαλλιών και πετσέτες στο μπάνιο.

Αυτό το κατάλυμα διαθέτει παροχές, όπως μικρή κουζίνα, τραπεζαρία για τους επισκέπτες.

Το διαμέρισμα βρίσκεται στην εκλεκτή τοποθεσία και απέχει 900 μέτρα από το σιδηροδρομικό σταθμό Flaminio. Το διαμέρισμα Piazza Del Popolo Boutique Home απέχει μόλις 25 λεπτά με τα πόδια από το κέντρο της πόλης. Τα Μουσεία Βατικανού βρίσκεται σε απόσταση περίπου20 λεπτών με τα πόδια. Γύρω από το κατάλυμα βρίσκονται μερικοί σταθμοί του μετρό, όπως Lepanto που είναι σε απόσταση 700 μέτρων.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Piazza Del Popolo Boutique Home Ρώμη
Piazza Del Popolo Mono
Τιμή μόνο για κινητά

Piazza Del Popolo Mono

165 μ από το κατάλυμα
USD 230 USD 207
ανά νύχτα
Piazza Del Popolo Bi- Popolo Apt
Τιμή μόνο για κινητά

Piazza Del Popolo Bi- Popolo Apt

168 μ από το κατάλυμα
USD 228 USD 205
ανά νύχτα
Bellavista Piazza Del Popolo
Τιμή μόνο για κινητά

Bellavista Piazza Del Popolo

174 μ από το κατάλυμα
USD 679 USD 611
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Ρώμη Τσιαμπίνο Αεροδρόμιο
    19 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Flaminio Train Station
    300 μ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Λεωφορείο

    • Μεταφορά από το αεροδρόμιο (με χρέωση)

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • Χρηματοκιβώτιο
    • VIP check-in/ -out
    • Γρήγορο check-in/ -out
    • Υπηρεσίες καθαριότητας

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση
    • Καθιστικό
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Design

    • Παρκέ δάπεδο

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Πυροσβεστήρες

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:59
    Check-out: έως 11:00
    Αριθμός αδείας058091-CAV-10410,IT058091B4WA2TYNJ7
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού βρίσκονται το διαμέρισμα Piazza Del Popolo Boutique Home;
      Το διαμέρισμα Piazza Del Popolo Boutique Home είναι στο κέντρο της Ρώμης, κοντά σε Art Studio Cafe.
    • Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Piazza Del Popolo Boutique Home;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Piazza Del Popolo Boutique Home περιλαμβάνουν Βασιλική Του Αγίου Πέτρου, Σκαλινάτα καθώς και Φοντάνα ντι Τρέβι.
    • Πόσο κοστίζει η διαμονή στο το διαμέρισμα Piazza Del Popolo Boutique Home;
      Η διαμονή στο το διαμέρισμα Piazza Del Popolo Boutique Home κοστίζει 425€.
    • Στο διαμέρισμα προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο διαμέρισμα περιλαμβάνουν Cantieri Bistrot και Gelateria La Romana και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • Πόσα τετραγωνικά μέτρα έχει αυτό το ευρύχωρο διαμέρισμα;
      Αυτό το ευρύχωρο διαμέρισμα είναι 80 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Ρώμη Τσιαμπίνο Αεροδρόμιο
    19 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Flaminio Train Station
    300 μ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Piazza Del Popolo Boutique Home Ρώμη

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο